Pozor 22.-26.2. 2021 máme jarní prázdniny, opět zasíláme od 1.3.2021. Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek máte). Prosíme o zaslání odjednávky nejlépe do uterý 12h, abychom je mohli v klidu připravit pro dopravce. Umíme vyplnit i jiné přání, napište nam email/tel., uděláme pro to, co budeme umět:)

Cvič-gumy zelené

Zelené cvič-gumy mají "lehký odpor ", jsou vhodné pro kohokoliv, kdo chce se cvičením začít a provádět cviky správně bez přetěžování se (zdravotní cvičení).

Vyprodáno
Kód: 50
599 Kč –17 % 499 Kč
Kategorie: Cvič-gumy
Stupeň odporu (resistance): 1 - 10 Kg
cvic gumy
599 Kč –17 %

Dvě lehké natahovací "gumy" (ale materiálem to gumy nejsou),, díky kterým si můžeme s polečně s holemi na Nordic Walking vytvořit "chodící posilovnu". Kdekoliv, kdykoliv, s kýmkoliv a hlavně venku, v přírodě.

Cvič-gumy fungují na základě „odporu“, tedy jakékoliv posilovací cvičení s „odporem“, které překonáváte, je možné zařadit, variabilita je omezena jen vaší fantazií.  Kdo umí, může s nimi aplikovat cvičení jógy, pilates, sm systém či jakékoliv jiné posilování … zpevnění středu těla (core, jádra),  koordinaci, rovnováhu, symetrizaci atd. Navíc je to zábava nejen pro jednotlivce, ale i skupiny , ideální doplněk pro každého instruktora Nordic Walking.

Zelené cvič-gumy mají lehký odpor ( v síle 1- 10Kg), pro začínající či zdravotní cvičení.