Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek máte). Prosíme o zaslání odjednávky nejlépe do uterý 12h, abychom je mohli v klidu připravit pro dopravce. Umíme vyplnit i jiné přání, napište nam email/tel., uděláme pro to, co budeme umět:)

Kalendář 2021

Originální nejen rodinný kalendář, který si spoluvytváříte a který Vám přináší přehled pro rodinné radosti i povinnosti. Každý měsíc má svoji vlastní stránku a dobře se používá. Budete mít na očích důležité okamžiky a události, které si do něj vlastní rukou společně zaznačíte. Nejen pro Nordic tréninky, lekce, výšlapy či víkendovky. Více o kalendáři a další tvorbě najdete na zde.

Skladem
Kód: 71
249 Kč
Kategorie: Dárky

Ručně malovaný, k vybarvení i malovaní do něj, se jmény, svátky, s pochody luny (měsíce), zviditelněnými víkendy, inspirativními malůvkami a mottem měsíce, aby bylo dobře a veselo všude, kde visí. 

Velikost A3 (kvalitní papír na malování), - první strana barevná, co měsíc, to stránka , 12 listů. 12 měsíců (k vybarvení),  kroužková vazba na zavěšení,  jmeniny, fáze měsíce.