Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek máte). Prosíme o zaslání odjednávky nejlépe do uterý 12h, abychom je mohli v klidu připravit pro dopravce. Umíme vyplnit i jiné přání, napište nam email/tel., uděláme pro to, co budeme umět:)

Nordic Running hole - START - RACE 1.0 SOLID POWER EDITION oranžovočerná

Pro závodníky a „sportovní blázny“ RACE 1.0 SOLID - POWER EDITION (100% HM karbon, SE SVĚTOVOU NOVINKOU patentem firmy Start – madlem s pevným pákovým poutkem) – světová top hole!

Na dotaz
Kód: 122
Značka: Start
8 999 Kč
Kategorie: Nordic Running hole
Záruka: 2 roky
Barva: oranžovočerná

Model SOLID 1.0 RACE je top-top hole pro ty nejnáročnější. 100% HM karbon, vyráběno speciální a jedinečnou technologii robotic 3 Dimensional Winding process (SD3), která se používá v kosmonautice, zbrojním a petrolejovém průmyslu. Považovaná za 1. ve vlastostech hole. 

Nordic running hole je fantasticky ultra lehká, famózní tvrdosti. Perfektně zvládá silné nárazy a odrazy a má skvělé vlastnosti při přenosu tzn. "swing moment", ke kterým u závodního běhu s holemi dochází. Černo-oranžová kombinace momentálně na objednávku tzn. do 14dnů. Nabízíme a doporučujeme od výšky 135cm..dále po 5cm, tzn.140, 145, 150cm atd. umíme do 175cm i ‚‚na míru" dle vašeho přání. Jak si vybrat správnou výšku pro Nordic running hole najdete zde.