Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek máte). Prosíme o zaslání odjednávky nejlépe do uterý 12h, abychom je mohli v klidu připravit pro dopravce. Umíme vyplnit i jiné přání, napište nam email/tel., uděláme pro to, co budeme umět:)

Skládací pro cesty a mládež

Skládací hole jsou kompromis pro využítí nordic walking principů (když vím a umím pomůže mi to ujít víc kilometrů lehčeji, šetrněji). Jejich mechanické vlastnosti zaostávájí před jednodílnými holemi, i když je i zde použité uhlíkové vlákno pro pevnost (25% ala model Xtrail) díky mechanismům pro skládání (potenciální bolavé místo).

Ovšem splňují potřebné pro děti a mládež, která roste a neřešíme tolik pevnost hole, stejně tak pro nadšené turisty (létající letadly zejména), kteří vítají možnost složení pro své výšlapy. Máme dva typy dvoudílné T2 (vhodné jako doplňující v baterii holí pro školy, půjčovny, lázně, wellnes centra, hotely) a trojdílné T3 (pro děti, mládež, turisty, horské penziony). U nás na kamenné prodejně nebo na kurzech nebo u námi vyškolených instruktorů sítě Nordic walking point, si můžete vše vyzkoušet, udělat zkušenost.

tourer cerna 1a
od 1 499 Kč

T3 - skladací ze tří dílů (vhodné pro "létající" turisty, cestovatele, děti (cca od 6 let), mládež, a doplněk půjčoven Nordic Walking Point.

Kód: 161/M2
t2 tourer
od 1 299 Kč

T2 – skladací ze dvou dílů, vhodné pro mládež do škol a jako doplněk půjčovny holí Nordic Walking Point.

Kód: 158/M2
2 položek celkem