Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek/pátek máte u sebe). Prosíme o zaslání odjednávky nejlépe do uterý 12h. Umíme vyplnit i jiné přání, napište email: objednavky@nordicsports.cz nebo volejte 775709079, uděláme pro to, co budeme umět :)

Madla KLIK pro Nordic walking, running

Značka: Start

2 madla (pár) s oddělávacím systémem KLIK.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 110
699 Kč
Madla KLIK pro Nordic walking, running
Značka: Start

Přírodní kvalitní korkové madlo, které uvítají všichni sportovně založení, instruktoři, pejskaři nebo fotografové, kteří potřebují často hole sdělávat a nasazovat. Systém KLIK Vám umožní rychlé a jednoduché ovládání. Poutka jsou v novém střihu, matriálu a fantasticky sedí na ruce, jako v peřině.

Odcvaknutí funguje jako, když odjisťujete "granát" (očko je dostatečně veliké i pro zimní měsíce na rukavice) a nasazení jako, když zamáčknete špunt do lahve. Vyzkoušejte.

Technická: výměna madla, návod: 

  1. ponoříte celé staré madla s holi do vřele vody na cca 30sec. - max. 1min. (né déle pokud nechcete porušit přírodní korek), poté hadrem stáhněte, šroubovitě :)
  2. horké zbylé lepidlo nahřejete bud horkovzdušnou pistolí (nejlépe) nebo nad plamenem, decentně a přidáte kousek nejlépe funguje naše finské lepidlo, v tenké vrstvě nanesete
  3. poté ve správném směru nasadíte madlo nové a je to.)
Přejeme radost z pohybu.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení k holím
Rozměry : 17mm průměr otvoru madla

Finské hole Start. To je skvělý start!

Od roku 2011 náš partner pro Nordic walking, running, cross-coutry (běžkařské), hole, který umí technologie a konstrukce holí světové třídy.

Víc info brzy.

2023_mira_zongulje_s_holemi_test_centrum_holi