Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek máte u sebe). Prosíme o zaslání odjednávky nejlépe do uterý 12h, abychom je mohli v klidu připravit pro dopravce. Umíme vyplnit i jiné přání, napište nam email/tel., uděláme pro to, co budeme umět:) POZOR PRÁZDNINOVÝ REŽIM odesíláme v těchto dnech: 4.7., 13.7., 20.7., 10.8., 24.8.2022.

Skládací

Skládací hole jsou kompromis pro využítí nordic walking principů (když vím a umím pomůže mi to ujít víc kilometrů lehčeji, šetrněji). Jejich mechanické vlastnosti zaostávájí před jednodílnými holemi, i když je i zde použité uhlíkové vlákno pro pevnost (25% ala model Xtrail) díky mechanismům pro skládání (potenciální bolavé místo).

Ovšem splňují potřebné pro děti a mládež, která roste a neřešíme tolik pevnost hole, stejně tak pro nadšené turisty (létající letadly zejména), kteří vítají možnost složení pro své výšlapy. Máme dva typy dvoudílné T2 (vhodné jako doplňující v baterii holí pro školy, půjčovny, lázně, wellnes centra, hotely) a trojdílné T3 (pro děti, mládež, turisty, horské penziony). U nás na kamenné prodejně nebo na kurzech nebo u námi vyškolených instruktorů sítě Nordic walking point, si můžete vše vyzkoušet, udělat zkušenost.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
START T3 (2022) TOP
od 2 299 Kč

T3 - skladací ze tří dílů (vhodné pro "létající" turisty, cestovatele, děti (cca od 6 let), mládež, a doplněk půjčoven Nordic Walking Point.

Kód: 370/M/KLA
tourer cerna 1a
od 2 299 Kč

T3 - skladací ze tří dílů (vhodné pro "létající" turisty, cestovatele, děti (cca od 6 let), mládež, a doplněk půjčoven Nordic Walking Point.

Kód: 161/M2
T2 seda 2022 top
od 1 999 Kč

T2 – skladací ze dvou dílů, vhodné pro mládež a jako doplněk půjčovny holí Nordic Walking Point.

Kód: 367/M/KLA
KAMENNÁ PRODEJNA
KAMENNÁ PRODEJNA
Vyzkoušejte si hole a doplňky naživo u nás, nechte si poradit
ODBORNÉ KONZULTACE
ODBORNÉ KONZULTACE
Telefonicky nebo naživo Vám pomůžeme dobře vybrat

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení