Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek/pátek máte u sebe). Prosíme o zaslání objednávky nejlépe do úterý 12h. Umíme vyplnit i jiné přání, napište email: objednavky@nordicsports.cz nebo volejte 775709079, uděláme pro to, co budeme umět :)

Spolupráce s BeneFit Klubem VoZP

​Sleva 15 % na hole a instruktáž Nordic walking, running pro členy BeneFit Klubu Vojenské zdravotní pojišťovny

 vozp_banner

Jak uplatnit slevu? 

Členové BeneFit Klubu získají slevu 15 % po předložení karty BeneFit Klubu na nákup holí, na instruktáž u našich instruktorů sítě NORDIC WALKING POINT . 

Slevu uplatníte při nákupu holí přímo u instruktora NWP, v kamenné prodejně nebo na e-shopu uplatní členové BeneFit Klubu slevový kód.

Základem pro nové a efektivní použití holí pro nordic walking, running je know how - jak na to! Bez vědění jak nově používat speciální sportovní hole pro Nordic, dobře zvládnutých dovedností se živou zpětnou vazbou přímo na vás, vám ani "zlaté" hole nic nového nepřinesou. Tzn. zkušeně vedená instruktáž našimi proškolenými instruktory, za které ručíme, vám může obohatit váš pohybový program, sport, aktivní život. Instruktory najdete na mapě ČR, na specializované webové stránce naší certifikace NORDIC WALKING POINT.

Jak se nahlásit na lekci k instruktorovi NWP?

Vyberte si instruktora na webu www.nordicwalkingpoint.cz a dohodněte s ním vše potřebné.

Akce platí od 1.9.2021

Ať vám to šlape!

Miroslav Mira za tým instruktorů NWP

PS:  „S odvahou k aktivitě, pobytem venku v přírodě, nejlépe v pohybu se dá měnit tělo, mysl a síla člověka. Radujte se z plných sil v každodenním životě“. 

 

Nordic walking - running - gym NAPŘÍMÍ - ROZHÝBE - POSÍLÍ a navíc vyvětrá tělo i mysl.