Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek máte u sebe). Prosíme o zaslání odjednávky nejlépe do uterý 12h, abychom je mohli v klidu připravit pro dopravce. Umíme vyplnit i jiné přání, napište nam email/tel., uděláme pro to, co budeme umět:) POZOR PRÁZDNINOVÝ REŽIM odesíláme v těchto dnech: 4.7., 13.7., 20.7., 10.8., 24.8.2022.

Nordic walking hole na míru

poutkaNabízíme Vám možnost upravit hole přesně na míru, délku, kterou potřebujete. Napište si o to rovnou do poznámky při objednávce nových holí v e-shopu.

Výška hole

Nejlépe je vybírat si nové hole s instruktorem. Je to nástroj na roky a tak se to vyplatí. 

Instruktor vám pomůže vybrat správnou délku hole právě pro vás, díky tomu, že vás uvidí v pohybu, navede vás na nejefektivnější zapojení celého těla do pohybu a využití odrazu z hole, nohy. Doporučí pro váš pohyb (někdo jen chůze, někdo kombi trénink = "indiánský" způsob střídání chůze a běhu, někdo běh s holemi, nordic running) vhodný model a výšku hole, co si přát víc?

Navíc, když pohyb sami zažijete, pochopíte principy, natrénujete si potřebné nové pohybové dovednosti a naučíte se nové cvičení na protažení, posílení s holemi. Pokud si na živé setkání s instruktorem ještě nemůžete udělat čas, lze si doporučenou délku snadno spočítat.

Teorie, která je pouze "orientační" nemůže zahrnout poměr délek vašich končetin (horních, dolních a trupu), to lze jen naživo v akci.

Teo vzoreček: výška postavy (v cm) x koeficient (viz níže)

Koeficienty: 
– běžná populace 0,68
– aktivní lidé 0,70
– sportovci 0,72
– senioři 0,65.

Orientační a přehledná tabulka (instruktor vám dá reálný odhad za pár minut)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení