Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek/pátek máte u sebe). Prosíme o zaslání objednávky nejlépe do úterý 12h. Umíme vyplnit i jiné přání, napište email: objednavky@nordicsports.cz nebo volejte 777874181, uděláme pro to, co budeme umět :)

Nordic walker

Webová stránka značky: Nordic walker
mira_hole_jako_kytara_2023Milí Nordic Walkeři,
od roku 2003 spolupracujeme s Finskem jako zdrojem informací, vzdělávání i inspirací pro Nordic Walking. Speciálně od roku 2011 s rodinnou Finskou firmou Start, kterou jsme objevili díky naším přátelům, kolegům, zakladatelům Nordic Walking ve Finsku.
 
Na základě mnohaleté spolupráce jsme si vybrali (po testech mnoha světových značek) modely holí, které roky používáme jako vhodné pro vlastní design pod názvem Nordic walker.
Jmenují se Speed (Rychlost) a Go (Jdi). Jsou určeny pro aktivní Nordic walkery (Speed i pro běžce), co mají rádi dynamický odpich. Věříme, že vám budou dobře sloužit a slušet.
Tedy Nordic walker je nový design kabát pro finské hole Start, jejíchž konstrukce, technologie výroby a vlastnosti jsou skvělé a stavíme se za ně. Jde o dlouhodobí užitek i radost z kvalitního nástroje, hole.
Navíc veškeré díly holí jsou k dispozici (od hrotů, madel, poutek, botiček), tedy kdykoliv si můžete cokoliv vyměnit. 
 
Tyto hole vznikají i na základě konzultací, testů a zpětných vazeb, ohledně designu, vás klientů, ale také společně s instruktory naší sítě Nordic Walking Point, kteří je používají pro instruktáže. Instruktoři nám pomáhají tlumočit i vaše přání, které se snažíme reflektovat v rámci možnosti technologii, ekonomiky výroby.
 
Koupi těchto holí si uděláte radost a podpoříte naši práci instruktrů pro záměr "nadchnout pro Nordic Walking a cvičení nejen s holemi venku v přírodě, outdooru, co nejvíce lidí!"
Víme, že to je nekonečná cesta, která nám funguje, baví, dává smysl a přináší dobré změny pro zdravé návyky v 21.století nám a snad i vám.
 
Díky za to.
 
 
Ps. Buďte sví a zkuste Nordic walking, running, gym, co vám nejlépe zapadne do vaši pohybové skládanky pro zdraví ???? kondici.
 
Neb být aktivní, v pohybu, kondici je základní předpoklad odolnosti fyzické i psychické užitečné v dnešním rychlém světě a dobrá podpora zdraví a spokojenosti. Vyzkoušejte naše programy nebo si vyberte z kalendáře akcí, co vás zaujme. Novinky najdete v našem Magazínu.
Nordic walking je jednoduchý a funkční pohyb, který vám k tomu může pomoci, třeba jen v některých vámi vybraných obdobích roku (taky děláme vícero aktivit, aby byla změna, která je dobrá).
 
SISU-2022-INSTRUKTORI-NWP-spolecna-foto-na-pum-track-jazyky
 
 

Cena

19992799
119992799
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Nordic Walking, Running hole - NORDIC WALKER - SPEED
od 2 799 Kč

TOP Nordic Walking, running hole NORDIC WALKER model SPEED je ve světe holí prémiový "Mercedes" = nejlépe konstruovaná hole pro nordic walking, running, co jsme kdy vyzkoušeli!...

Kód: 459/M/KLA/105
07 black GO
od 1 999 Kč

Nordic Walking, running hole NORDIC WALKER model GO je premiový model. Pro ty, co se chtějí stát nordic walkery. 

Kód: 456/M/KLA/105

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem