Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek/pátek máte u sebe). Prosíme o zaslání objednávky nejlépe do úterý 12h. Umíme vyplnit i jiné přání, napište email: objednavky@nordicsports.cz nebo volejte 775709079, uděláme pro to, co budeme umět :)

Kalendář 2024

Značka: Nordic Sports

Originální nejen rodinný kalendář, který si spoluvytváříte a který Vám přináší přehled pro rodinné radosti i povinnosti. Každý měsíc má svoji vlastní stránku a dobře se používá. Budete mít na očích důležité okamžiky a události, které si do něj vlastní rukou společně zaznačíte. Nejen pro Nordic tréninky, lekce, výšlapy či víkendovky. Více o kalendáři a další tvorbě najdete na zde.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 71
350 Kč
Kalendář 2024
Značka: Nordic Sports

Ručně malovaný, k vybarvení i malovaní do něj, se jmény, svátky, s pochody luny (měsíce), zviditelněnými víkendy, inspirativními malůvkami a mottem měsíce, aby bylo dobře a veselo všude, kde visí. 

Jak s ním pracujeme u nás doma v "nordic" & "lesno-myslovské" rodině:

U nás doma se z plánování a vybarvování stal pěkný rituál, sesedneme se okolo stolu a čmáráme, malujeme, vybarvujeme, domalováváme a zaznamenáváme všechno, co víme, že máme dohromady nebo každý zvlášť, v plánu. Někdy dá dřinu uchránit plánovací plochu od nenechavých dětí.

Navíc jsem začali prostoru kolem obrázků i zadní stranu kalendáře využívat na krátké záznamy, které jsou důležité a na různých seznamech, papírcích..se rádi ztrácejí. Kalendář visí stále na jednom a též místě a tak je jisté, že tam zůstanou i ty drobné poznámky...:-)"

Velikost A3 (kvalitní papír na malování), - první strana barevná, co měsíc, to stránka , 12 listů. 12 měsíců (k vybarvení),  kroužková vazba na zavěšení,  jmeniny, fáze měsíce.