Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek máte). Prosíme o zaslání odjednávky nejlépe do uterý 12h, abychom je mohli v klidu připravit pro dopravce. Umíme vyplnit i jiné přání, napište nam email/tel., uděláme pro to, co budeme umět:)

Objevení SISU

Kniha Objevení SISU aneb hledání odvahy, síly a štěstí po finsku, přináší osobní zkušenosti autorky se severským přístupem k životu, který přináší do života kvalitu a zdraví. Sisu je síla, přístup vyrovnat se z nepřízní, překážkami, nepohodlým a získat tak sílu, odolnost a odvahu (fyzickou i duševní).  Prozkoumejte a případně vyzkoušejte sami na sobě tento koncept, jeho části, co to udělá s vámi? Nás tento přístup inspiruje v každodenním životě a proto se o něj s vámi dělíme, nabízíme seznámení s ním i díke této knize.

Skladem
Kód: 278
349 Kč –14 % 299 Kč
Kategorie: Knihy
Objevení SISU
Novinka Tip
349 Kč –14 %

Finka Katja Pantzar žila v Kanadě hektickým životem mladé abiciózní ženy plným stresu. Po přestěhování do Finska, země svých předků, poznala že žít se dá mnohem kvalitněji a zdravěji. Díky své profesi spisovatelky a novinářky se zajímala o všechno, jak osobně tak profesně, jak lidi ve Finsku žijí, pečují o své zdraví a pohodu. Proč někteří kvetou, ač jim život staví do cesty různé překážky, zatím co jiní působí zdeptaným dojmem? A šla svou vlastní objevnou cestou.

Finský životní styl je založený na jednoduchém principu otužilosti těla i mysli, který souvisí s pobytem venku a to za každého počasí, po celý rok. Finové ví, že to funguje (i v 21. století). A musíme říci, že i nordic walking do tohoto konceptu zapadá stejně jako naše motto Nordic sports, 4 roční období v pohybu. Nás tento přístup dlouhodobě inspiruje pro každodenní život, kurzy, vzdělávání a věříme, že by mohlo i vás posunout, zase o krok dál. Objevte vlastní sisu.