Zásilky odesíláme většinou 1x týdně a to ve středu (ve čtvrtek/pátek máte u sebe). Prosíme o zaslání objednávky nejlépe do úterý 12h. Umíme vyplnit i jiné přání, napište email: objednavky@nordicsports.cz nebo volejte 775709079, uděláme pro to, co budeme umět :)

Gogo

Značka: Boll (CZ)

Ledvinka pro ty, co chodí "s něčím s sebou" (př.klíče, mobil, kapesníček, mini zdraví ledvinka, svačinka, rukavice, neprofouká bunda atd.), 2x kapsa na pitné láhve jak na trénink, výšlap, až po půldenní či celodenní výlet. Testovaná a osvědčená ledvinka instruktorů nordic walking. 

Nová Gogo 5,5 L (o 2l větší objem kapes, přibyl zip zvenku dovnitř a je širší stahovací popruh = 4cm = větší komfort). Lahve 0,7L na obrázku nejsou součástí dodávané ledvinky.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 83
1 495 Kč –8 % 1 375 Kč
Gogo
Značka: Boll (CZ)
GOGO 5 5 Black zepredu
1 495 Kč –8 %

Gogo je ideální ledvinka pro výšlapy, výlety při kterých potřebujete pohodlně uložit nezbytné maličkosti jako šusťákovku nebo nepromokavou soupravu, zdrav. ledvinku, čelovku, foťák, svačinu, mobil, klíče, peníze atd.

Oproti batohům máte volná záda, která nezatěžujete, nepotí se a mohou uvolněně pracovat! Je  vhodným doplňkem pro dynamické sportovní aktivity jako je Nordic Walking, běhání, in-line brusle, běžky, ski touring, sněžnice apod. Dodává se v černé barvě.  

Nejlepší ledvinka, kterou jsem kdy na trhu, světě objevili, vyzkoušeli. Adekvátní velikost pro daný účel, kvalitní materiály, co vydrží. Co těší tak je od české značky Boll, která má historii, je poctivá a zakládá si na kvalitě. Všichni kdo ji mají jsou spokojení včetně nás. Můžete být i vy.)

Zakoupením tohoto zboží podporujete děti z dětských domovů a jejich cestu ven do přírody za poznáním a novými zkušenostmi. Ve spolupráci s neziskovou organizací Spolu dětem přispíváme dětským domovům na pobyty dětí v přírodě.

  • obvod pasu do 120cm
  • objem: 5,5 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Ledvinky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Boll, česká firma
Obvod pasu: max. je 120cm
Rozměry (VxŠxH): 22x26x11 cm
Objem: 5,5 l
Váha: 350 g